Moja mama marzy o takiej torebce na święta. Idealną znalazłam w Wittchen! Szukałam też w Ochniku i H&M

Choć do świąt został jeszcze miesiąc czasu to ja już powoli zaopatruję się w pierwsze prezenty. Moja mam marzy o praktycznej torebce, więc przeszukałam kilka sklepów, aby znaleźć odpowiedni dla niej model. Idealną propozycję znalazłam w Wittchen!

Ta torebka to idealny pomysł na świąteczny prezent. Moja mama o takiej właśnie marzyła!

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Niezależnie od tego czy dajecie prezenty 6 grudnia w mikołajki, czy też dopiero w wigilię, warto już teraz rozejrzeć się za prezentami dla najbliższych. Moja mama w tym roku chciałaby dostać praktyczną, czarną torebkę w nieco większym rozmiarze. Ważnym aspektem było także zapięcie, którego wiele dostępnych na rynku shopperek zwyczajnie nie posiada. Przejrzałam więc kilka sklepów w poszukiwaniu idealnego modelu dla niej!

Biorąc pod uwagę cechy, na których zależało mojej mamie, przejrzałam asortymenty sklepów Wittchen, Ochnik oraz H&M. Choć w dwóch ostatnich znalazłam ciekawe i spełniające warunki modele, to jedna z propozycji marki Wittchen szczególnie mnie urzekła. 

Jest nią torebka shopperka wykonana z ekoskóry. Model ten posiada zapięcie, dzięki czemu żadne przedmioty nam z niej nie wypadną. Zapięcie ważne jest także ze względu na bezpieczeństwo, bowiem z otwartej, niezabezpieczonej torby znacznie łatwiej jest ukraść np. portfel czy telefon. Torebka posiada także w środku dodatkową kieszeń, do której można schować cenne lub drobne przedmioty, które mogą zagubić się w głównej kieszeni torby. Model ten posiada wiele przydatnych cech, jednak tym co zdecydowanie mnie do niej przekonało są paski w innym kolorze, które dodają całej torbie ciekawego charakteru. 

Dwie pozostałe propozycje torebek, nad którymi również się zastanawiałam to modele marki Ochnik oraz H&M. Obie te opcje również stanowią świetny wybór na prezent.

TorebkaTorebka Fot. Ochnik, H&M

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.