Rozbawiła księdza podczas pierwszej komunii. Matka dziewczynki: Powtarzałam, żeby wreszcie przestała

Pierwsza Komunia Święta zawsze wywołuje wiele emocji, zarówno u dzieci, jak i u rodziców. Wiele miesięcy przygotowań czasem jednak nie wystarcza. Okazuje się, że zawsze coś może pójść nie tak. Przekonała się o tym mama małej Brynley, która podczas uroczystości zaskoczyła wszystkich.

Mała Brynley Heidebrink od wielu miesięcy przygotowywała się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Ogromny stres towarzyszył dziewczynce przez całą uroczystość, ale tego co zrobiła, podczas mszy, nie spodziewał się nikt. Swoim zachowaniem rozbawiał księdza, a filmik udostępniony na TikToku przez jej mamę bije rekordy popularności.

Zobacz wideo "Mamo, gdzie są moje pieniądze z komunii?". Adwokat: Dziecko powinno te pieniądze otrzymać

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ksiądz nie mógł powstrzymać się od śmiechu. 7-latka nie mogła oderwać się od kielicha mszalnego

Brynley Heidebrink, mieszkanka amerykańskiego stanu Dakota, przygotowywała się do Pierwszej Komunii Świętej w swojej parafii. Tradycja nakazuje, aby oprócz przyjęcia hostii spożyć również krew Chrystusa tak, jak robią to księża podczas eucharystii. Dziewczynka jeszcze przed rozpoczęciem ceremonii zapytała swoją mamę, Stefanie Heidebrink, ile wina powinna wypić, a ta doradziła jej, by tylko zamoczyła w nim usta. Podczas mszy wyszło jednak zupełnie inaczej, niż się spodziewała. Na udostępnionym przez matkę dziewczynki wideo widzimy, jak 7-latka przyjmuje komunię, a następnie bierze kielich od duchownego i pije nie łyk, nie dwa, a praktycznie całą zawartość naczynia. Ksiądz zdawał się rozbawiony całą sytuacją i nie mógł powstrzymać śmiechu.

Śmiałam się i tylko powtarzałam, żeby wreszcie przestała pić.

- wspomina matka dziewczynki.

Po wszystkim zapytałam, dlaczego ciągle piła, czy wino jej smakowało. Brynley przyznała, że nie wie dlaczego, bo nie było dobre.

- dodaje. Zarówno rodzice jak i dziecko z pewnością zapamiętają tę zabawną sytuację na wiele lat. Rozbawieni internauci komentują materiał, który szybko stał się hitem w Internecie.

Internauci komentują wideo z Komunii Świętej. Nie wiedzą tylko o jednym szczególe

Filmik zrobił ogromną furorę w internecie i jest chętnie komentowany przez widzów. Większość z nich zwróciła uwagę na fakt, jak dużo wina wypiła dziewczynka.

Nie ma to jak się opić na Komunii.
Jej mama bardzo szybko zorientuje się, kto podbiera jej wino.
Tylko łyczek, dla ukojenia nerwów.

- śmieją się w komentarzach. Warto jednak wiedzieć o tym, że wino, które spożywały dzieci podczas uroczystości, było bezalkoholowe. Sytuacja nie miała więc najmniejszego wpływu na zdrowie dziewczynki, ale wywołała za to sporo śmiechu.

Więcej o:
Copyright © Agora SA