Lady Gaga wygląda zupełnie inaczej. Fani nie mogli jej rozpoznać przez "drastyczną zmianę"

Lady Gaga przez długi czas nie była aktywna w social mediach. Jej ostatni album został wydany trzy lata temu, a od tego czasu piosenkarka pojawia się sporadycznie przed kamerami jako aktorka. Nic dziwnego zatem, że kiedy po takim czasie udostępniła na TikToku filmik, nikt jej nie poznał. Wygląda zupełnie inaczej.

Lady Gaga to popularna i kontrowersyjna piosenkarka, która jednak nie udziela się tak często w social mediach jak kiedyś. Dlatego też jej najnowszy filmik na TikToku zrobił ogromną furorę i mocno zaskoczył internautów. Wokalistka zmieniła się na tyle, że część fanów w ogóle jej nie rozpoznała. Co stoi za tą metamorfozą? Nic nie jest kwestią przypadku. 

Zobacz wideo Po Hollywood krążą różne teorie spiskowe. Niektóre są przerażające!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Lady Gaga zaniepokoiła fanów. Zniknęła i wróciła, ale wygląda inaczej

Lady Gaga ostatnimi czasy nie udziela się muzycznie -  za to gra w filmach. W 2021 roku wystąpiła w hicie "Dom Gucci", a teraz jest w trakcie nagrywania "Joker: Folie à Deux", drugiej części popularnego dramatu z Joaquinem Phoenixem. Zagra w nim uwielbianą przez wielu Harley Quinn, szaloną ukochaną Jokera. Produkcja będzie miała premierę dopiero w 2024 roku, dlatego też wielbiciele wokalistki nie mają wielu okazji do podziwiania swojej idolki. Zaskoczenie internautów było więc ogromne, kiedy Lady Gaga udostępniła na swoim TikToku filmik po długiej nieobecności. Choć przez kilkanaście sekund nagrania było widać ją z bliska, część z nich nawet jej nie poznała.

Lady Gaga przeszła wielką metamorfozę. Wszystko przez "Jocker 2" 

W najnowszym nagraniu na TikToku opublikowanym przez Lady Gagę możemy podziwiać wokalistkę, tańczącą w rytm piosenki Nicki Minaj. Celebrytka reklamuje tym przy okazji swoje nowe produkty kosmetyczne. Największą uwagę zwrócił jednak jej odmieniony wygląd. Gaga zdaje się być o wiele szczuplejsza niż ostatnio, a w dodatku ma pełniejsze usta. Być może dokonała zabiegu plastycznego? Nic dziwnego, że fani mieli problem, by ją rozpoznać.

Gaga?! To ty?
Czy ona jest wygenerowana przez AI (sztuczną inteligencję)?
Nie poznałam w pierwszej chwili, że to Gaga!
Pomyślałam... wow, wygląda jak Gaga. Ale to przecież jest Gaga, prawda?
Drastyczna zmiana

- czytamy w komentarzach. Piosenkarka niestety nie ma w zwyczaju odpowiadania fanom, więc nie dowiemy się, skąd ta drastyczna zmiana w wyglądzie. Możemy tylko domyślać się i mieć nadzieję, że prawda wyjdzie na jaw. Najprawdopodobniej gwiazda musiała sporo schudnąć do swojej najnowszej roli w "Jokerze 2". Jej kości policzkowe są bowiem o wiele bardziej wydatne, a twarz szczuplejsza.

Więcej o:
Copyright © Agora SA