Zdradziła największe minusy bycia żoną milionera. Internautka: Chciałbym mieć takie problemy

Wielu osobą wydaje się, że pieniądze rozwiązują wszystkie problemy. Jednak żona pewnego milionera z Dubaju, postanowiła podzielić się swoimi codziennymi "trudnościami". Jak można przewidzieć, internauci nie byli zachwyceni jej nagraniem i nie okazali ani krzty litości.

Gospodyni domowa z Dubaju postanowiła podzielić się "najgorszymi rzeczami" związanymi z małżeństwem z milionerem. Te problemy dotyczą takich rzeczy jak: perfekcyjny wygląd przez 24 godziny w tygodniu, za dużo jedzenia czy zawsze podróżowanie pierwszą klasą. Internauci nie są zachwyceni jej wywodem. 

Zobacz wideo Izabela Janachowska związała się z milionerem. Jaki mają przepis na udany związek?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Problemy żony milionera z Dubaju. "Kupuje tylko 24-karatowe złoto i to za każdym razem kiedy się kłócimy"

Jak donosi "New York Post", urodzona w Jordanii 23-letnia Linda Andrade jest żoną milioner Ricky'ego Andrade'ego, którego poślubiła w wieku zaledwie 19 lat. "Gospodyni domowa" często udostępnia na TikToku filmy, gdzie udało się jej już zebrać ponad 500 tysięcy obserwujących. W swoich nagraniach opowiada o "najgorszych rzeczach w byciu żoną milionera". Niektóre z "wad" tego rozrzutnego stylu życia polegają na tym, że lata tylko pierwszą klasą i nigdy nie ma ograniczonego budżetu. Jak sama mówi jej mąż:

Kupuje tylko 24-karatowe złoto i to za każdym razem kiedy się kłócimy

Na tym jednak nie koniec jej utrapień, jej mąż podobno kupuje jej za dużo rzeczy – które zawsze muszą być z luksusowych sklepów.

Internauci nie są zachwyceni problemami Lindy. "Chciałabym móc narzekać na te rzeczy"

Linda Andrade, "narzeka" również, że nigdy nie może gotować, ponieważ jej mąż obdarowuje ją gigantycznymi ilościami jedzenia. Towarzyszący filmik przedstawiał wystawne wieże z owoców morza, sushi i inne przysmaki godne bufetu luksusowego hoteluJednak nie wszystkie jej problemy, są absurdalne. Kobieta opowiadała, że ciągle boi się, że zostanie okradziona lub, że inne kobiety ukradną jej męża. Nikogo nie powinno dziwić, że filmiki Andrade nie wzbudziły sympatii wśród internautów. W komentarzach możemy przeczytać: 

Chciałbym móc narzekać na te rzeczy. Nie stresuję się płaceniem rachunków

- pisze jedna osoba.

Chciałbym mieć takie problemy, przynajmniej nie musicie tak ciężko pracować, bo jesteście milionerami

- komentuje inna.

Inny komentujący proponuje, że może się z nią zamienić miejscami i zapewnia:

Dam sobie radę z tym wszystkim
Więcej o:
Copyright © Agora SA