Bedoes się złamał. Zaśpiewał na weselu swój hit, choć przyrzekał, że nigdy tego nie zrobi

Rzadko zdarza się, żeby raperzy występowali na weselach. Bedoes złamał jednak tę zasadę i pojawił się ze swoimi bitami na takiej uroczystości. Zrobił wyjątek dla innego znanego muzyka. Nagranie z tego prywatnego koncertu trafiło do mediów społecznościowych.

Wiele osób marzy o tym, by ulubiony artysta zaśpiewał na ich ślubie. Zwykle na tego typu wydarzeniach występują gwiazdy disco polo, jednak nie wszyscy lubią taką muzykę. W ostatnim czasie jednym z najpopularniejszych gatunków jest rap i zapewne niejeden fan marzyłby o prywatnym koncercie rapera na weselu. Ci muzycy stronią jednak od takich imprez, choć Bedoes zrobił wyjątek. Do sieci trafiło nagranie, jak rapuje na ślubie innego znanego artysty.

Zobacz wideo Bedoes w top pięć polskich raperów. Tak go oceniły inne gwiazdy [Gwiazdy o gwiazdach]

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Badeos zaśpiewał na weselu kolegi. Mało kto się tego spodziewał

Bedoes 2115 to jeden z najpopularniejszych polskich raperów. Jego utwory takie jak "Biały i młody", "Gustaw" czy "Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach (na zawsze)" podbiły serca młodego pokolenia, a w serwisie YouTube mają kilkadziesiąt milionów wyświetleń. Z pewnością wielu fanów zabiegało już o koncert rapera na weselu, jednak artysta zrobił wyjątek tylko dla jednej osoby. Zaśpiewał na ślubie kolegi z branży, muzyka znanego jako Mr. Polska. Raper znany z utworu "Złote Tarasy" ożenił się ze swoją narzeczoną Agatą w sobotę. Do mediów społecznościowych trafiło kilka zdjęć i filmów z tego wydarzenia, a wśród nich nagranie, na którym widać, jak Bedoes i Mr. Polska razem rapują.

Jakie utwory zaśpiewał Bedoes na ślubie? Pojawiły się nagrania z wesela

Na filmie widać, że wesele odbyło się w rustykalnym stylu, a sala z drewnianym dachem, gdzie bawili się goście, została ozdobiona subtelnymi lampkami. Panna młoda miała na sobie klasyczną, białą sukienkę typu księżniczka, a pan młody zdecydował się na dość nietypowy strój i włożył zielony garnitur. Na nagraniu goście są ustawieni w koło: w środku stoi Mr. Polska z mikrofonem a za nim Bedoes. Raperzy razem śpiewają utwór "Marzenia", który nagrali w 2020 roku na album "Bajki na dobranoc". Widać, że panna młoda i reszta gości również znają ten kawałek i śpiewają razem z nimi. Nagranie trafiło na TikToka, gdzie szybko pojawiła się masa komentarzy.

Super takie kameralne wesele ;) bez przepychu
Taki koncert mieć na ślubie to kurde

- czytamy na TikToku. Bedoes opublikował jeszcze kilka innych filmów z wesela, m.in. dwa, na których widać jak młoda para tańczy pierwszy taniec do piosenki "Golden hour" piosenkarza JVKE.

Więcej o:
Copyright © Agora SA