Upiorny dom Wednesday w Polsce. Jeśli marzysz o dreszczyku, tutaj jest go więcej, niż w zamku Draculi

Zamek w Mosznej znów ma ciekawą propozycję dla fanów upiornej rodziny Addamsów i serialu Wednesday. To miejsce już wkrótce zamieni się w rezydencję kojarzoną z ekranów. Organizatorzy wydarzenia zapewniają, że na odwiedzających czekać będzie moc atrakcji. Jedno jest pewne - adrenalina pójdzie w górę.

Niezwykła Rodzina Addamsów znana i lubiana jest na całym świecie. Kojarzone z nią postacie zostały stworzone dzięki wyjątkowej wyobraźni Charlesa Addamsa. Pierwsze były komiksy, jednak sukces upiornej rodzinki spowodował, że po latach powstały również ekranizacje tejże historii. Na tym jednak nie koniec. W ostatnim czasie dużą uwagę skupił serial opowiadających o życiu, nieco odbiegającej od standardów Wednesday czyli córki Gomeza i Mortici. W związku z tym, że serial także w Polsce zebrał pokaźne grono fanów, przedstawiciele Zamku Moszna przygotowali dla nich wyjątkową niespodziankę. A robią to nie pierwszy raz. 

Zobacz wideo „Wednesday" — nowy serial Netfliksa od Tima Burtona. Jenna Ortega jako Wednesday Addams

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Upiorne zwiedzanie rezydencji Rodziny Addamsów. Zamek Moszna przejdzie mroczną metamorfozę 

Wspomniany zamek znajduje się w Mosznej przy ulicy Zamkowej 1. Na kilka dni pałac przejdzie niezwykłą metamorfozę, zmieniając się w upiorną rezydencję słynnej Rodziny Addamsów. Na tym jednak nie koniec. Zwiedzanie włości, czyli licznych sal, komnat, korytarzy, piwnic oraz ciemnego strychu, odbywać się będzie w towarzystwie samych właścicieli i ich niestandardowych przyjaciół. Ci z pewnością będą mieli w zanadrzu wiele ciekawych i raczej mało zabawnych historii, którymi poczęstują swoich gości. Co z osobistym spotkaniem z Wednesday? Jej również nie powinno zabraknąć, wystarczy jedynie dobrze się rozejrzeć. 

 

Zamek w Mosznej w rytmach serialu Wednesday. Rodzina Adamsów czeka na odważnych 

Wydarzenie organizowane będzie przez Agencję Artystyczno-Eventową 5 Żywiołów i odbędzie się w dniach 27-28.10.2023 r. Osoby, które chciałyby wybrać się na takowe zwiedzanie z nieco młodszymi fanami serialu, nie muszą się martwić, ponieważ taka opcja również została wzięta pod uwagę. W tym przypadku wycieczka będzie mniej straszna, za to bardzo zabawna, co - jak wiadomo - także jest specjalnością Rodziny Addamsów. Wycieczki po "rezydencji" dla najmłodszych mają trwać godzinę. Gospodarze będą czekać na odwiedzających w godzinach 17:00-18:30, a każda grupa może zawierać maksymalnie 25 osób. W tym przypadku koszt biletu do 55 złotych za osobę. Zwiedzanie dla osób dorosłych, którym niestraszne są upiory i gęsia skórka na rękach potrwa około 75 minut. Odbywać się będzie w grupie maksymalnie 15-osobowej, w godzinach 19:00 – 21:00. Cena jednego biletu wynosi 65 złotych. Zarówno przy pierwszej, jak i drugiej opcji wejścia grup będą odbywać się co 15 minut. Warto zaznaczyć, że podobne wydarzenie miało miejsce w lutym tego roku. Wtedy również Wednesday miała okazję przywitać się ze swoimi wielbicielami w murach Zamku Moszna.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.