Już jest! Utwór wszech czasów na a Pol'and'Rock 2024 wybrany. "Wczujcie się w klimat"

Pol'and'Rock Festival, noszący niegdyś nazwę Przystanku Woodstockm, to jeden z najbardziej znanych i wyczekiwanych festiwali muzycznych w naszym kraju. W tym roku przypada jego jubileuszowa 30. edycja. Z tej okazji fani wybrali "utwór wszech czasów", kojarzący im się z imprezą.

Tegoroczna edycja Pol'and'Rock Festival zbliża się wielkimi krokami, ku uciesze wielu zainteresowanych fanów muzyki. W tym roku odbędzie się jej szczególna, bo jubileuszowa odsłona. To już 30 lat, odkąd organizowany jest "najpiękniejszy festiwal świata". Z tej okazji fani wybrali utwór przewodni imprezy. Zobacz, co takiego najbardziej wpadło im w ucho.

Zobacz wideo Od śpiewania na ulicy, do festiwalu w Sopocie. Oskar Cyms zdradza, jak do tego doszło

Woodstock 2024, czyli Pol'and'Rock Festival znów zaskakuje. Wybrano utwór na 30. edycję

W tym roku Pol'and'Rock Festival odbędzie się już po raz 30. Datę wydarzenia ustalono na trzy dni od pierwszego do trzeciego sierpnia 2024 roku. Całość odbędzie się na terenie Lotniska Czaplinek-Broczyno, a wstęp będzie wciąż całkowicie bezpłatny. Dla wielu Polaków to jedno z najważniejszych wydarzeń, na które cierpliwie wyczekują miesiącami. Nie tylko ze względu na dobrą zabawę, ale również muzykę, której uwielbiają słuchać. Na wakacyjną imprezę, póki co zapowiedziały się takie popularne zespoły, jak Motionless In White, Celkilt, Electric Callboy, Kasia Kowalska, czy The Warning. Organizator i twarz wydarzenia, Jurek Owsiak zapowiedział dodatkowo, że na terenie Pol'and'Rock pojawi się również Pałac Ślubów. Związek małżeński zawrze tam aż dziesięć różnych par. Z okazji okrągłej rocznicy postanowiono również wybrać utwór przewodni, który najbardziej kojarzy się fanom ze słynnym Woodstockiem. Internauci wręcz jednogłośnie wybrali hymn festiwalu.

Utwór przewodni Pol'and'Rock Festival 2024 wybrali fani. Ich decyzja była jednogłośna

Aby wybrać hymn Pol'and'Rock Festival organizatorzy stworzyli specjalny, internetowy plebiscyt i zapytali o zdanie największych fanów. Przed internautami postawiono zadanie wybrania jednego utworu wszech czasów, który najbardziej kojarzy im się z uwielbianą imprezą. Nic dziwnego, że ze względu na korzenie Woodstocku pierwsze miejsce zajęła punkowa piosenka. 

Zdecydowaliście! Znamy już Festiwalowy Utwór Wszech Czasów – to doskonale znana Wam piosenka "Jak dobrze Cię widzieć" zespołu Tabu! Posłuchajcie go i razem z nami wczujcie się w klimat Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

- poinformowali organizatorzy na oficjalnej stronie festiwalu na Facebooku. Nie da się ukryć, że piosenka wpada w ucho, a do tego doskonale pasuje tekstem do atmosfery wydarzenia. "Jak dobrze Cię widzieć" zespołu Tabu było odgrywane na muzycznej scenie niezliczoną ilość razy, a uczestnicy zawsze doskonale się bawili. Z pewnością podobnie będzie i w tym roku.

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Wybierasz się w tym roku na Pol'and'Rock?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.